۱۳۹۲ مرداد ۲۳, چهارشنبه

Re: همایون خرم و دلکش


درود بر شما، 
چرا این آهنگ روی یوتوب هست اما نام آن به اشتباه " برای تو" ذکر شده است. ( "برای تو" نام آهنگ دیگری است از کارهای حبیب الله بدیعی و اجرای دلکش).  آنچه که موجود نیست آوازی است که دلکش در مایه بیات اصفهان همراه ویلن همایون خرم پس از این ترانه خوانده است.
 به هر صورت  نشانی اینترنی زیر شما را هدایت میکند.  اما برای اینکه زحمتتان را کم کرده باشم، فایل این آهنگ را نیز به پیوست خدمتتان میفرستم. 
http://www.youtube.com/watch?v=OvLZr-XACQA
پایدار باشید  


 

De : Reza Afshari <reza_afshari@hotmail.com>
À : "desezeedouardhenri@yahoo.fr" <desezeedouardhenri@yahoo.fr>
Envoyé le : Mercredi 14 août 2013 18h11
Objet : RE: همایون خرم و دلکش

دوست گرامی وعزیز درود بی پایان بر شما
ترانه عالم تنهایی زنده یاد دلکش که فرموده اید در اینترنت موجود است بارها وبار ها من جستجو کرده ونیافته ام این ترانه از معدود ترانه های زنده یاددلکش است که در حال حاضر در دسترس نیست اگر جنابعالی آدرس دقیقی از این ترانه در اینترنت دارید لطف کرده اعلام فرمایید تا عاشقان صدای زنده یاد دلکش بتوانند از آن استفاده نمایند
با مهر واحترام
رضا افشاری 
کانادا


Date: Tue, 13 Aug 2013 17:51:15 +0100
From: desezeedouardhenri@yahoo.fr ا
Subject: همایون خرم و دلکش
To: friends-of-radio-golha@googlegroups.com

پس از سلام خدمت شما هم میهنان هنردوست ،
همایون خرم دو کار بسیار با ارزش و شنیدنی همراه دلکش داشته است. هر دو کار در برنامه ی نیمساعته موسیقی ایرانی رادیو در سالهای ۱۳۴۰ ضبط شده اند.
یکی ترانه ای است به نام " عالم تنهایی " در بیات اصفهان و دیگری ترانه ای است در سه گاه به نام " خدا کند عاشق شوم". این دو ترانه هر دو روی اینترنت در دسترس هستند اما آوازهایی که پس از ترانه ها با صدای دلکش و همراهی ویلن همایون خرم ضبط شده اند نا پیدا هستند. میخواستم بدانم از مشتاقان ساز همایون خرم هستند کسانی که این کارها را در اختیار داشته باشند ؟ یا امکانش هست که جستجویی کنند ؟
پیشاپیش از لطفت همه ی دوستان گلها سپاسگزارم


--
 
---
شما به این دلیل این پیام را دریافت کرده‌اید که در گروه Google Groups "دوستان راديو گلها" مشترک شده‌اید.
برای لغو اشتراک در این گروه و قطع دریافت ایمیل از آن، ایمیلی به friends-of-radio-golha و unsubscribe@googlegroups.com ارسال کنید.
برای گزینه‌های بیشتر، از https://groups.google.com/groups/opt_out دیدن کنید.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر