۱۳۹۲ شهریور ۱۹, سه‌شنبه

Re: [لیمو:13307]: شده بمانی و ندانی چه كنی با خود و تقدیر ؟

ممنون از دوست خوبم بسيارته دل مينشيند نوشته هايت

Sent from my iPad

On Apr 19, 2013, at 1:20 PM, Reza R <reza197352@gmail.com> wrote:شده بمانی و ندانی چه كنی با خود و تقدیر ؟ شده سرگردان شوی انگار كه هیچ راهی نیست و تو مانده ای و دیوارهای بلند ؟ شده میله ها آنقدر باشند كه قدرت عبور را از تو و پاهایت بگیرند ؟ و آنقدر دست هایت روی طناب آویزان بماند كه چكه ای شوی و تمام ؟

Photo: ‎شده بمانی و ندانی چه كنی با خود و تقدیر ؟ شده سرگردان شوی انگار كه هیچ راهی نیست و تو مانده ای و دیوارهای بلند ؟ شده میله ها آنقدر باشند كه قدرت عبور را از تو و پاهایت بگیرند ؟ و آنقدر دست هایت روی طناب آویزان بماند كه چكه ای شوی و تمام ؟‎

شده درماندگی را حس كنی با همه سلول هایت ؟ و همه چیز فشرده شود در رگ های‌ تن ات و سرت چنان سنگین شود كه نفس گیر شود نفس كشیدن ؟ هوای تازه و سكوت هم درمان نیست و نه دست های نوازشگر غریبه‌ای كه با تو مانده‌است . مچاله می شوی و سایه‌ات سنگین روی دیوارهای گچی كه به سنگینی سایه هم آوارند !

--
پانویس:
- ما بايد عادت كنيم، براى خودمان فرهنگ كنيم، براى خودمان يك فريضه بدانيم كه هر كالائى كه مشابه داخلى آن وجود دارد و توليد داخلى متوجه به آن است، آن كالا را از توليد داخلى مصرف كنيم و از مصرف توليدات خارجى بجد پرهيز كنيم.
(امام خامنه ای حفظه الله)
---
شما به این دلیل این پیام را دریافت کرده‌اید که در گروه Google Groups "لیمو »« Lemon" مشترک شده‌اید.
برای لغو اشتراک در این گروه و قطع دریافت ایمیل از آن، ایمیلی به lymoo و unsubscribe@googlegroups.com ارسال کنید.
جهت پست کردن مطلب به این گروه، ایمیلی به lymoo@googlegroups.com ارسال کنید.
از این گروه در http://groups.google.com/group/lymoo?hl=fa دیدن کنید.
برای گزینه‌های بیشتر، از https://groups.google.com/groups/opt_out دیدن کنید.
 
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر