ه‍.ش. ۱۳۹۳ فروردین ۳۱, یکشنبه

{تفريح و سرگرمي}, [22406] Fwd: Fw: Fwd: Fw: [charismaco] Fw: مرا دو ست بدار اندك ولي طولاني



---------- Forwarded message ----------
From: Masomeh Tavakkoli <darya909@gmail.com>
Date: 2014-04-20 13:56 GMT+04:30
Subject: Fwd: Fw: Fwd: Fw: [charismaco] Fw: مرا دو ست بدار اندك ولي طولاني
To: M Amini <ma.amini60@gmail.com>, Abolfazle Sayadi <sayadi@gmail.com>, Akram Sajjadipour <sajjadi.5298@gmail.com>, alireza heshmati <heshmati1360@gmail.com>, aminian <aminian@gmail.com>, amir bahrabadi <amirbahrabadi1982@gmail.com>, Shokoofeh Bozorgzadegan <sbozorgzadegan@gmail.com>, masoome bagheri <masoome.bagheri@gmail.com>, Mohammad Reza Boran <boran1356@gmail.com>, mehri chehrehpak <mehri.chehrehpak@gmail.com>, donya akhgari <akhgari.donya@gmail.com>, masomeh darvishi <masomehdarvishi@gmail.com>, Ehsan Farshadi <ehsan.farshadi@gmail.com>, Mina Ebrahimi <ebrahimi.m63@gmail.com>, elham pooladvand <pooladvandelham@gmail.com>, alireza feyzian <feyzian1@gmail.com>, Sona Farrokhi <sn.farrokhi@gmail.com>, farid feridon <faridferidon@gmail.com>, Farshad Bastani <farshadbastani@gmail.com>, Bera noosh <filadelfea@gmail.com>, Gholamreza Nourizadeh <gholamreza.nourizadeh@gmail.com>, gam_bartar@yahoo.com, siamak ghaderi <siamakya@gmail.com>, ghasem kashfi <gh.kashfi@gmail.com>, shabnam ghamari <shabnam.ghamari@gmail.com>, Honeyeh HabibBeygi <habibbeigy@gmail.com>, hooman keyvantabar <h.keyvantabar66@gmail.com>, hosein nobakht <hnd.etraab@gmail.com>, Jamal Ranjbar <j.ranjbar68@gmail.com>, rezvan heshmati <jetli.rezvan@gmail.com>, hamed koorehpaz <hameddns@gmail.com>, Leila Nazari <nazari.leilaa@gmail.com>, wine myth <sharabetalkhokohne@gmail.com>, Shirin Emami <sh.emami.m@gmail.com>, Mohammad Reza Pourhasan <pourhasan@gmail.com>, safa rezvani <safa3636@gmail.com>, th_myth78@yahoo.com, maryam tehrani <tehrani1175@gmail.com>, Marzieh Tehrani <tehranim2239@gmail.com>, Amir Reihani <yam1361@gmail.com>, usef beheshti <usefbehesht@gmail.com>, Najme ighani <n.ighani1353@gmail.com>, masomeh Iranshahi <487behesht@gmail.com>, Niloofar Soochi <irancode.shz1@gmail.com>, "ps. mortazavi" <ps.mortazavi@gmail.com>, zahra karegar <karegar.5820@gmail.com>






--


مرا دوست بدار اندك ولي طولاني
 
 
لطفا حتما تا آخر بخونید...
این روزا که بحث برد برو بچه های والیبال و فوتبال و بانوان فوتسالیست و اصلاحات جناب روحانی داغه می خوام یه قصه ی ناراحت کننده رو برای غیرت ایرانی بیان کنم.
 
توی آلمان بانک خون اون کشور بیش از 30 میلیون عضو داره یعنی اگه کسی سرطان بگیره احتمال مداواش خیلی بالاست اما توی ایران نزدیک به 20 هزار عضو از 70 میلیون بیشتر نداره.
توی این همه شادی و صفا و این داستانا خیلیا منتظرن که شما فرشته ی نجاتشون بشید.سرطان قابل درمانه با کمک تک تک شما می پرسید چطور؟نه عضوی از بدن شما بر میدارن نه هیچی فقط یکم از بزاغ دهانتون با گوش پاک کن بر میدارن و هر موقع کسی با سازگار با خون شما پیدا شد یکم از شما خون می گیرن و پلاکت هاشو میزنن به طرف دوم به نظرتون خیلی کار سختیه؟؟؟!
بیمارستان شریعتی تهران از ساعت 9 صبح تا 1.2 این کار رو توی طبقه دوم اورژانس انجام میده.
می تونید به بیمارستان تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر رو ازشون بگیرید.
شاید شما فرشته نجات یک انسان باشید....
 
((این قدر shareکنید تا این 10هزارتا به میلیون ها عضو برسه.خواهشا)) هرکسی تو هر شهری می تونه با مراجعه به سازمان های انتقال خون اطلاعات شهر خودش رو بگیره
 
 
 
 
 
 

















--
اين ايميل را براي دوستان خود هم بفرستيد.
و به آنها بفرماييد روي خط پايين كليك كنند تا آنها هم عضو گروه شوند و براي آنها هم مطالب خوب و جالب بفرستيم
http://groups.google.com/group/taf_sar/subscribe
---
‏این پیام را به خاطر این دریافت کردید که برای مبحثی در گروه «تفريح و سرگرمي» در Google Group ثبت‌نام شده‌اید.
جهت لغو اشتراک از این گروه و قطع دریافت ایمیل از آن، ایمیلی به taf_sar+unsubscribe@googlegroups.com ارسال کنید.
از این گروه در http://groups.google.com/group/taf_sar بازدید کنید.
برای گزینه‌های بیشتر از https://groups.google.com/d/optout بازدید کنید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر