ه‍.ش. ۱۳۹۳ مهر ۳۰, چهارشنبه

Fwd: Music!

video
ايا اين صحت دارد ؟ اگر اطلاعات بيشترى موجود است لطف كنيد 
ارادتمند

Sent from my iPhone

Begin forwarded message:

From: Iraj Shafagh <ishafagh@gmail.com>
Date: 22 Oct 2014 07:22:54 GMT-7
To: Afshar_parisa@yahoo.com, aliaskari63@hotmail.com, B.zali@comcast.netCameron292@aim.com, Kamran Tehrani <comerunk@gmail.com>, dalathari4@verizon.net,  farivar bozorgi <farivarbozorgi@sbcglobal.net>, Fvahidi@aol.com, Gittyaazami@hotmail.comgolshahi@aol.com, golsorkhi1@yahoo.com, Gshafagh@hotmail.com,  Habib Nayerahmadi <habib.nayerahmadi@gmail.com>, haghighatmd@verizon.nethbigdeli_2000@yahoo.com, IMAjesty@hotmail.com,  "S. Mehdi Jafari" <jeffrey117@yahoo.com>, kamali1933@yahoo.com, KAMohajer@aol.comkhozeimeh@hotmail.com, landklovej@yahoo.com, lidaml@yahoo.commaghsoudi@aol.com, mattvegarimd@aol.com, MKGoodness@aol.commmashayekhi@unl.edu, Mohammad.Shakibi@rcn.com, monkey-island@comcast.netnaidnour@aol.com, partovim@yahoo.com, rauf22@yahoo.comRAZORCAT2000@gmail.com, Saiedt@yahoo.com, sazari3000@yahoo.comShahab@comcast.net, Shahram_98k@yahoo.com,  shohreh amini <shooshooashohreh@gmail.com>, susanamirloo@yahoo.com, suv4ever@hotmail.com,  Zaki Ftaiha <zakisf@hotmail.com>, Askari Ali <aaBohlool@gmail.com>,  Hooshang Tahsildoost <hooshangt@gmail.com>, Houshang Sarmadi <Hsarmadi19@gmail.com>,  Mohammadali Eftekhari <Maeftekhari2@gmail.com>,  "Mohammadali Eftekhari, Mohammadali" <Mashhadi90@hotmail.com>, Mohsen Movahedi <Mohsen@live.com>,  nasser zarrinkelk <nmzarrinkelk@yahoo.com>, Paul Schaller <pmschaller@hotmail.com>,  Ray Lotfi <Raylotfi@comcast.net>, reese kay <ils9right@yahoo.com>,  Sadegh Banisadr <sadeghbanisadr@yahoo.com>, Shafiezadeh Sara <sara_leyla@yahoo.com>,  Soroosh Michaels <sorooshmi@gmail.com>, Top Spin <topspin6@aol.com>,  vahid ghiasian <vghiasian@gmail.com>
Subject: Fwd: Music!


---------- Forwarded message ----------
From: Habib Nayerahmadi <habib.nayerahmadi@gmail.com>
Date: Tue, Oct 21, 2014 at 11:07 PM
Subject: Music!
To:




See what a violin professor can do with a spade, a single wire and a bow, and lots of practice!


"دمش گرم" خوب مینوازد
 





هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر