شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۹ ه‍.ش.

Fw: تست صدا در حضور استاد شجريان- بسيار تماشايي

video


--- On Sat, 29/5/10, Majid Mazrouei <majidmazrouei@yahoo.com> wrote:

From: Majid Mazrouei <majidmazrouei@yahoo.com>
Subject: Fw: تست صدا در حضور استاد شجريان- بسيار تماشايي
To: "Ebrahim Abdolvand" <abdolvand2@yahoo.com>, "AIT76" <aitboys76@yahoogroups.com>, "kazem alinezhad" <kazem_alinezhad@yahoo.com>, "Hamed Armanfar" <hamed_armanfar@yahoo.com>, "JAVAD LOTFI ASHEGHABADI" <javadlotfi@gmail.com>, "laleh ashouri" <laleh.ashouri@gmail.com>, azarakhsh_goudarzy@yahoo.com, "Mohamad taghi Babasafari" <mtbabasafari@yahoo.com>, "Alireza Bagheri" <alreba57@yahoo.com>, "Reza Bahrami" <r_b_khouzestan@yahoo.com>, "Mehrdad Balafkan" <balafkan49@yahoo.com>, basafa@ymail.com, "Mohamadreza Bazmshahi" <bazm84@yahoo.com>, "Behrad Beheshti" <bardia411@yahoo.com>, "Behrad Beheshti" <behradbeheshti@gmail.com>, "Behrooz chiani" <behroozchiani@yahoo.com>, "Mohsen Dehghani" <yaalimohsen@gmail.com>, "AmirHossein Edalat" <edi906@yahoo.com>, "Hassan Faezi" <hasan_faeezi@yahoo.com>, "Mehdi Fatehi" <ntaj2002@yahoo.com>, "Mohammad Fatehi" <m_fatehi@yahoo.com>, "seid mohamad Fatehi" <sfatehi@googlemail.com>, golchinzadeh@yahoo.com, hamed.armanfar@gmail.com, "vahid hanaeenejad" <hanaeinezhad@yahoo.com>, hanifmazruie@gmail.com, hanifmazruie@yahoo.com, "Balal Heidari" <balalheidari@yahoo.com>, "Afrasiab HeidariNejad" <tiam1331@yahoo.com>, "Alireza Jaafarpoor" <jaafarpoor@yahoo.com>, "Abolfazl Atash Jameh" <atashjameh@gmail.com>, "Javad Shahmohamadi" <shahmohammadiJ@yahoo.com>, "Arash Karimi" <arash.karimi@yahoo.com>, "Alireza Khamesian" <akh592002@yahoo.com>, "Khorasanizade" <khorasani2000@yahoo.com>, kian2ir@yahoo.com, "mehraban kiani" <mehrban.kiani@gmail.com>, "ali koshesh" <a_koushesh@yahoo.com>, laleha1360@yahoo.com, "Javad Lotfi" <novinpajoohan@gmail.com>, m_torkash721@yahoo.com, majidmazrouei@yahoo.com, "Erfan Mardani" <miandishampashastam@yahoo.com>, mehdimoghaddari@yahoo.com, mehrban.kiani@yahoo.com, migmars@yahoo.com, "mehdi moghaddari" <mehdimoghaddari@gmail.com>, "Ali Mohamadi" <alimohammadi77@yahoo.com>, "emran moradi" <emran.ir@yahoo.com>, mrsafavi2004@yahoo.com, "Mehdi Nasir" <mnasiroleslami@gmail.com>, rafiee_babak@yahoo.com, "Javad Razavi" <sjavad_razavi@yahoo.com>, rezasharify@gmail.com, s.tajmir@yahoo.com, "Asghar Saberi" <as_saberi@yahoo.com>, saeed1382@yahoo.com, "Saeed Safavi" <mrsafavi@yahoo.com>, shahinjozaghian@yahoo.com, "Rahim Soleimani" <rahisoly@yahoo.com>, "Mohammad Tabakhian" <mrta2550@yahoo.com>, "Mohamad reza Tabakhian" <tabakhian@yahoo.com>, v_r633@yahoo.com, "Ramin Veissi" <veissiramin@yahoo.com>
Date: Saturday, 29 May, 2010, 10:49 PM



----- Forwarded Message ----
From: kazem alinezhad <kazem_alinezhad@yahoo.com>
To: mamali 2 <mohammad.5444@yahoo.com>; reza afsorde <reza_sbahrami@yahoo.com>; Ghasem Aghakhani <gaghakhani@yahoo.com>; amin ahmadi <aminahmadi_r@yahoo.com>; ebrahim ahmadi <e.ahmadi@ndec.ir>; alinezhad ali <goopiter63@yahoo.com>; Ali Alimondegari <alimondegari@yahoo.com>; farid alinejad <farid_alinejad@yahoo.com>; kambiz alinezhad <k.alinejad@mapnagenerator.com>; farshid atabaki <farshid1715@yahoo.com>; hossein babajani <hossein.ba@gmail.com>; kamran bakhshi <bakhshi_kamran@yahoo.com>; nader bakhtiarinia <nader.bn@gmail.com>; hadi bebodi <hd.behboodi@gmail.com>; majid dadmehr <majiddadmehr@yahoo.com>; poyan dashti <paulo_maldini1360@yahoo.com>; dr shabanian <r_shabanian@yahoo.com>; mojtaba eslami <api_31@yahoo.com>; hamid farid <hamid7167@gmail.com>; fazlollahnezhad <mostafa_37@yahoo.com>; jamal ghasemi <jamal.qasemi@gmail.com>; mostafa ghasemi <mostafa_20gh@yahoo.com>; ghasempouri <eng_ghasempouri@yahoo.com>; reza gheitanchi <mehagheitanchy@yahoo.com>; Ali Ghorbani <kapitanghorbani@yahoo.com>; mahdi ghorbani <mahdi.ghorbany@gmail.com>; yonos haghravan <us_haghravan@yahoo.com>; mahmood hashemi <s.modi_57@yahoo.com>; ali hashemi <ali_hm007@yahoo.com>; amir hashemi <cy_noob_saibot@yahoo.com>; mohsen hashemifar <mohsen_58hf@yahoo.com>; mahdi hossein hossein nia <ma_hosseinnia@yahoo.com>; Maryam Hosseini <maryam_hosseini_7129@yahoo.com>; mehdi hosseinidost <mehdi_hdoost@yahoo.com>; tahereh jafary <t.jafary@gmail.com>; venon jalali <vjalali.pub@gmail.com>; mahdi jedi <mahdij674@yahoo.com>; Seyed Masoud Kalantari <smkalantari@aeoi.org.ir>; masood kalantari <smk_ut_ac@yahoo.com>; sohrab kazemi <sohrab_kk@yahoo.com>; mohammad khademi <mohammadalikhademi@yahoo.com>; shaker kheradmandi <shaker_kh58@yahoo.com>; kian <mohammad.karimi56@yahoo.com>; mohammad latifi <latifi_452@yahoo.com>; mojtaba mabodi <mojtaba168@yahoo.com>; mohamad mahdinia <mehdinia2003@yahoo.com>; bahram mahmodzade <royan_69@yahoo.com>; teimour mansour <t_lakouraj@yahoo.com>; mojtaba mashmooli <mashmooli58@yahoo.com>; majid mazroi <majidmazrouei@yahoo.com>; reza miremadodin <rezmirims@yahoo.com>; mirmohamadi <ebra1356@yahoo.co.in>; Reza mohamadi <rezakhanemaa@yahoo.com>; abas mohamadi <tik_sa3000@yahoo.com>; saeid mohammadi <saeid6926@yahoo.com>; mojtaba mosavi <smojtabamosavi@yahoo.com>; mojtaba nemat nezhad <mojtaba_n22@yahoo.com>; naser niaz <niaz_n55@yahoo.com>; iman nikzad <dearman@engineer.com>; mahdi nohekhan <mahdi_247@yahoo.com>; abazar none <abazare@gmail.com>; saheb norozi <saheb_noroozi@yahoo.com>; rahime <farideh.gholami2008@gmail.com>; Alireza Rahimi <rahimi.alireza@gmail.com>; mostafa rahimnezhad <m_r_59@yahoo.com>; korosh rastgo <krastgoo71@yahoo.com>; razavizade <mbrazavizadeh@yahoo.com>; gholamreza saghaee <grezasaghaee@gmail.com>; mehdi salehi <mehdi33salehi@yahoo.com>; ehsan shabanian <ehsanhatef@yahoo.com>; reza shabanian <reza_shabanian2003@yahoo.com>; mohamad shahavi <m_shahavi@yahoo.com>; mahnaz shahmohamadi <mahnaz_inthe_box@yahoo.com>; shahram sharifi <shlpoor@yahoo.com>; abu sol <abuzarium@yahoo.com>; reza torabi <reza_torabik@yahoo.com>; karim vahedi <karimvahedi@gmail.com>; amir yavari <amir.yavari58@gmail.com>; omid yazdani <omid_57kit@yahoo.com>; mehdee zakee_poor <mehdee_zak@yahoo.com>; maryam zaman <zaman.maryam@yahoo.com>; marzieh zare <marzieh_zare58@yahoo.com>; babak zare <babak_eng@hotmail.com>; farhad zarean <farhad_zarean13@yahoo.com>; shahram zarei <zarei_sga@yahoo.com>; amin zargari <amin_zargari56@yahoo.com>
Sent: Sat, May 29, 2010 6:30:00 PM
Subject: Fw: تست صدا در حضور استاد شجريان- بسيار تماشايي



kazem alinezhad

--- On Sat, 5/29/10, reza bahrami <reza_sbahrami@yahoo.com> wrote:

From: reza bahrami <reza_sbahrami@yahoo.com>
Subject: Fw: تست صدا در حضور استاد شجريان- بسيار تماشايي
To: kazem_alinezhad@yahoo.com
Date: Saturday, May 29, 2010, 9:44 AM



----- Forwarded Message ----
From: MOHAAMMAD KAVIAN <mhkavian@yahoo.com>
To: HOSEIN ABDOLLAHZADEH <HOSEIN_AB@YAHOO.COM>; HASAN ABDOLLAHZADEH <observeriran@gmail.com>; dr akbari <aliakbar.akbari@yahoo.com>; DR AKBARI <A.AKBARI@AUT.AC.IR>; AKBARI <X_Y2285@YAHOO.COM>; amirmehdi.farzam@gmail.com; MEHDI AZIZY <sinakhaf@gmail.com>; reza baharami <reza_sbahrami@yahoo.com>; MEHDI BAKHTIARI <m_b357@yahoo.com>; mehdi bakhtiari <mehdi357.Bakhtiari@GMAIL.com>; BEHROOZ_762003@YAHOO.COM; heydar boloki <heidar_blooki@www.yahoo.com>; abbas abbass ebrahimi <avaybaba909@yahoo.com>; Sajjad Ebrahimi <sajjad.eb@gmail.com>; Mazdak Farrokhsiar <mazdak_x@yahoo.com>; masoud golbabaei <golbabaei@gmail.com>; ali gorgpoor <chocho110@yahoo.com>; MASOUD HAGHI <MSPIHA@GMAIL.COM>; mahmood hekmat shoar <mahmoodhekmat@yahoo.com>; hossein heydari <ma_fa_hos@yahoo.com>; mehdi iranno <branden_62@yahoo.com>; java_sd@yahoo.com; mohabbat kavian <m_kavian@kmu.ac.ir>; mojataba kavian <mjkavian@yahoo.com>; zahra kavian <kavianz831@mums.ac.ir>; babak khamechia <fbNOREPLY770@myfanbox.com>; saji khosrovpoor <saji1980@gmail.com>; rahim kiani <r_kiani_j@yahoo.com>; hamed komeilihot <hkpcc@hotmail.com>; hamed komeilisite <hamed@komeili.com>; ali lotfalikhan <ali_lmohajer@hotmail.com>; m_moghadam84@yahoo.com; amir MESBAH <a_m_1352@yahoo.com>; m moghadam <santamariaaaa@gmail.com>; ABBAS MOGHADAM <M63915@gmail.COM>; mohabbat.kavian@gmail.com; ali mohajer <a.mohajer.info@gmail.com>; NIMA MOLLAYEE <NIMA.MOLLAEI@GMAIL.COM>; najjari <najjari110@yahoo.com>; pastel large format printing <pastelco@rocketmail.com>; ali razmi <a_razmi288@yahoo.com>; reza_i1@yahoo.com; saeed sabeti <sabeti144@gmail.com>; mehdi saeedy tabar <entezar2022@yahoo.com>; hesam safayee <hesam_ss@yahoo.com>; MAJID SAKHAY <MAJID_SAKHAY2007@YAHOO.COM>; sadegh salarvand <pazeel1@yahoo.com>; ali shahabipoor <shahabipour@gmail.com>; zohreh tabasi <ztabbassi@socal.rr.com>; mohsen tabasi <tabassi_mohsen@yahoo.com>; ebrahim yaghoobi <ebrahim_yaghoubi@yahoo.com>
Sent: Thu, May 27, 2010 8:05:17 PM
Subject: Fw: تست صدا در حضور استاد شجريان- بسيار تماشايي



----- Forwarded Message ----
From: Mazdak X <mazdak_x@yahoo.com>
To: Ahmad Azmudeh <ahazmoodeh@yahoo.com>; Ali Eram <sali_eram@yahoo.com>; Reza Esfandiari Sedq <reza_sedgh@yahoo.com>; Nima Farroxsiar <nima_farrokhsiar@yahoo.com>; Borzu Farroxsiar <benyami-royan@yahoo.com>; Mehdi Farsadi <mehdif5@yahoo.com>; Aliakbar Foruqi <ali.foroghi@gmail.com>; Sina Iman <sina_iman@yahoo.com>; Mojtaba Jalalpur <aleissio88@yahoo.com>; Adel Javadian <adeljavadian@yahoo.com>; Morteza Kazemnia <mor_kazemnia@yahoo.com>; "Behzad Kimia&#39;i" <b.kimiaei@yahoo.com>; Mohsen Kordi <mohsengoushe@yahoo.com>; "Mas&#39;ud Ma&#39;budi" <maboudi_m55@yahoo.com>; "Mehran Me&#39;marzadeh" <mehran_memarzade@yahoo.com>; Amir Meysami <drmeisami@yahoo.com>; Mohammadreza Moxtari <mokhtari_mr@yahoo.com>; Ehsan Naraqi <e_naraqi@yahoo.com>; Morteza Noruzi <mrtz_nourozi@yahoo.com>; "Sa&#39;id Qaffari" <s_ghaffari56@yahoo.com>; "Afshin Ra&#39;i" <afshin_ra2010@yahoo.com>; Behruz Rahimlu <karan_sabz@yahoo.com>; Omid Salehi Omran <osomd70@yahoo.com>; Navid Sehat <navid.sehat@gmail.com>; "Abbas Sha&#39;bani" <a_shabani72@yahoo.com>; Alireza Shahnazari <a.shahnazari@yahoo.com>; Omid Shahpari <omid_shahpari@yahoo.com>; Babak Tajvidi <b_tajvidi@yahoo.com>; Mostafa Taqavi <mos_taghavi@yahoo.com>; Manuchehr Tavakkol <m.tavakol@filleh.com>; "Sa&#39;id Tolu&#39;" <saeed_tolou@yahoo.com>; Soheyl Valehi <sova1561@yahoo.com>; Peyman Xafan <peyman.kf50@yahoo.com>; Mohammad Xeyripur <bahman33914@yahoo.com>; Reza Zangenehzad <zangenehzad@yahoo.com>; Peyman Faraji <peyman.kf@gmail.com>; Mohammadhoseyn Kavian <mhkavian@yahoo.com>; Homayun Rahimi <homayonrahimi.dr@gmail.com>; Ebrahim Torabi <torabi_nassaj@yahoo.com>; Afshin Hushyar <afshinhooshyar@yahoo.com>; Arash Moradi <abbmoradi@yahoo.com>
Sent: Wed, May 26, 2010 8:13:04 PM
Subject: تست صدا در حضور استاد شجريان- بسيار تماشايي








‏هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر