ه‍.ش. ۱۳۹۴ فروردین ۱, شنبه

Re: شادباش نوروزی

Tulip Bed
 
 گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین
روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین
ای تو یزدان ای تو گرداننده مهر و سپهر
برترینش کن برایمان این زمان و این زمین


دوستان گرامی
 آرزو داریم نوروزی که پیش رو دارید آغاز روزهایی باشد که آرزو دارید. امیدواریم سالی سرشار از سلامتی آرامش امید و شادمانی داشته باشید.
 نوروزتان پیروز

با مهر
رویا 

Tulip Bed

From: hassan <ha_gangi@yahoo.com>
To: "mohsen.soly@gmail.com" <mohsen.soly@gmail.com>; From: Mohsen Soly <mohsen.soly@gmail.com>; To: Bahram Nahed <bmnahed@yahoo.com>; Cc: rahmat tavakol <rahmatta2002@yahoo.com>; Hmm Hmm <dunloop123@gmail.com>; jafar kazemiyan <mikhak.jk@gmail.com>; Homayoun Avrahami <homayoun26@yahoo.com>; latif gachkar <latifgachkar@yahoo.com>; Ali Farzan <alifarzan72@yahoo.com>; Roya S. <roya_sed@yahoo.com>; Iraj Honardan <honardan@yahoo.com>; Mohsen Hojjati hojjati <ehsan.hojjati@gmail.com>; Siamak Kasravi <siamak_kasravi@yahoo.com>; zarinkoob <zarinkoob@googlemail.com>; zirak baba <zirakbaba@gmail.com>; Nasim Sahari <nasimsahari11141@gmail.com>; Hamid Shojaadini <shojaadini@yahoo.com>; Ahmad Fard <ahmadmfard@gmail.com>; Rahgozar <darpastoo@gmai.com>; ali hendiani <a_hendiani@yahoo.com>; Nasser Zarrinkelk <nmzarrinkelk@yahoo.com>; Amir Tighnavard <amirtighnavard@msn.com>; said m <shahedan2004@yahoo.com>; white kasko <whitekasko@yahoo.com>; mansoor <mansoorsahra@yahoo.com>; Dena Zagros <dena.zagros@gmail.com>; mehdi jamshideyan <mehdi_jam86@yahoo.com>; Rick Darbandi <rickplay_1@yahoo.com>; "kiumars_o@yahoo.com" <kiumars_o@yahoo.com>; Hossein Abdolvand <dizipizi@gmail.com>; Shafagh <shafaghs@yahoo.com>; Ali yeganeh <gyeganeh@gmail.com>; Jane Lewinsohn <jane@golha.co.uk>; bizhan. ghasemi <bizhan.ghasemi@gmail.com>; nasser foroughi <nasserforoughi@yahoo.com>; golha friends <friends-of-radio-golha@googlegroups.com>
Sent: Thursday, March 19, 2015 11:13 AM
Subject: Re: شادباش نوروزی

درود بر شما
خدا قوت
سال نو بر شما عزیز همیشه در صحنه مبارک باد
ارادتمند: گنجی
 
     


From: Mohsen Soly <mohsen.soly@gmail.com>
To: Bahram Nahed <bmnahed@yahoo.com>
Cc: rahmat tavakol <rahmatta2002@yahoo.com>; Hmm Hmm <dunloop123@gmail.com>; jafar kazemiyan <mikhak.jk@gmail.com>; Homayoun Avrahami <homayoun26@yahoo.com>; latif gachkar <latifgachkar@yahoo.com>; Ali Farzan <alifarzan72@yahoo.com>; Roya S. <roya_sed@yahoo.com>; Iraj Honardan <honardan@yahoo.com>; Mohsen Hojjati hojjati <ehsan.hojjati@gmail.com>; Siamak Kasravi <siamak_kasravi@yahoo.com>; zarinkoob <zarinkoob@googlemail.com>; zirak baba <zirakbaba@gmail.com>; Nasim Sahari <nasimsahari11141@gmail.com>; Hamid Shojaadini <shojaadini@yahoo.com>; Ahmad Fard <ahmadmfard@gmail.com>; Rahgozar <darpastoo@gmai.com>; ali hendiani <a_hendiani@yahoo.com>; Nasser Zarrinkelk <nmzarrinkelk@yahoo.com>; Amir Tighnavard <amirtighnavard@msn.com>; said m <shahedan2004@yahoo.com>; white kasko <whitekasko@yahoo.com>; mansoor <mansoorsahra@yahoo.com>; Dena Zagros <dena.zagros@gmail.com>; mehdi jamshideyan <mehdi_jam86@yahoo.com>; Rick Darbandi <rickplay_1@yahoo.com>; kiumars_o@yahoo.com; Hossein Abdolvand <dizipizi@gmail.com>; Shafagh <shafaghs@yahoo.com>; Ali yeganeh <gyeganeh@gmail.com>; Jane Lewinsohn <jane@golha.co.uk>; bizhan. ghasemi <bizhan.ghasemi@gmail.com>; nasser foroughi <nasserforoughi@yahoo.com>; golha friends <friends-of-radio-golha@googlegroups.com>
Sent: Tuesday, March 17, 2015 10:18 AM
Subject: Re: شادباش نوروزی

فرارسیدن بهار و خجسته آیین نوروزی بر همه ی دوستان و سروران گرامی فرخنده و خجسته باد.
محسن سلیمانی
در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۱۵ ۱۹:۲۱، "Bahram Nahed" <bmnahed@yahoo.com> نوشت:

--

---
‏این پیام را به خاطر این دریافت کردید که برای مبحثی در گروه «دوستان راديو گلها» در Google Group ثبت‌نام شده‌اید.
جهت لغو اشتراک از این گروه و قطع دریافت ایمیل از آن، ایمیلی به friends-of-radio-golha+unsubscribe@googlegroups.com ارسال کنید.
برای گزینه‌های بیشتر از https://groups.google.com/d/optout بازدید کنید.




هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر